Zobrazeni kontaktu

Nevíte si s něčím rady? Něco nefunguje? Zeptejte se zde.
Valdimir

Zobrazeni kontaktu

Příspěvekod Valdimir » ned 26. prosinec 2010 11:47

Mam problem se zobrazenim kontakt listu( pouze ICQ, Jabber jede dobre), na server mne to pripoji, ale nenacte se kontakt list a i pro pratele jsem offline, ale kdyz napisou tak je komunikace mozna( verze 2.7.7, W7 :( ).
Prosim o radu co jsem kde "zdupal"

Diky Valda

admin
Administrátor

Re: Zobrazeni kontaktu

Příspěvekod admin » ned 26. prosinec 2010 19:53

Zkusil bych stáhnout nejnovější verzi a projít si nastavení ICQ účtu. úplně nejlepší by bylo asi smazat účet z pidgina a znovu ho přidat. Nejspíše by ale bylo nutné zálohovat historii (viewtopic.php?f=7&t=27) ....
Majitel portálu Pidgin.cz a qutIM.cz
Potřebujete webové stránky?

Valdimir

Příspěvekod Valdimir » pon 27. prosinec 2010 21:09

Vse vyzkouseno, ale chova se to stejne na dvou kompech :( (oba W7, jeden 64bit). musel jsem udela\t utek na mirandu nez to vyresim.

admin
Administrátor

Příspěvekod admin » úte 28. prosinec 2010 12:44

A i když si na jiný počítač nainstaluješ nového Pidgina, a tam přidáš svůj ICQ účet, tak to tohle dělá? To by to pak muselo dělat každému, nebo by byl problém ve tvém ICQ účtu. Můžeš ještě zkusit přidat si účet kamaráda, sourozence na svůj počítač, jestli to bude dělat také...

Valdimir

Příspěvekod Valdimir » úte 28. prosinec 2010 18:02

mate recht, jiny ucet mi jede :(, zajimave ze na starem notresu s se stejnou verzi pidgina taky, jsem z toho maco, prodam notebooky a vratim se ke klinovemu pismu :-)
Ucty jsem smazal, vytvoril znovu a stale nic, smazal jsem vse co se jmenovalo ICQ ID nebo ICQ nick a zase nic.

admin
Administrátor

Příspěvekod admin » stř 29. prosinec 2010 22:17

Nevím co poradit. všechno je víceméně drastické. Zkusil bych Pidgina nainstalovat na jiném počítači a nastavit tam Váš účet, a pokud tam to bude fungovat v pořádku, pak je něco špatně ve Vašem počítači. Chtělo by ho to pečlivě vyčistit od Pidgina. S tím by si mohl poradit nějaký kamarád počítačový znalec. :D

Zpět na “Podpora”