Připojení porušeno jiným softwarem na počítači.

Nevíte si s něčím rady? Něco nefunguje? Zeptejte se zde.
forbik

Připojení porušeno jiným softwarem na počítači.

Příspěvekod forbik » pon 26. prosinec 2011 19:14

Dobrý den,
používám pidgin a windows 7 64-bit a každou chvíli se mi icq odpojí s touto zprávou: "Ztraceno spojení se serverem: Připojení porušeno jiným softwarem na počítači." Zajímavé je, že se takto odpojuje pouze jeden ze dvou účtů icq, které mám. Jabber funguje bez problémů. Dříve fungovalo bez problémů i icq. V nedávné době jsem aktualizoval ovladač síťové karty, tak nevím jestli to může mít nějaký vliv. Prosím o radu, zda se s tím už někdo setkal...Předem děkuji.

admin
Administrátor

Re: Připojení porušeno jiným softwarem na počítači.

Příspěvekod admin » úte 27. prosinec 2011 9:33

Ahoj, spíš mám pocit, že je to špatně přeložené, nebo že to zobrazuje špatnou chybu. Možná, že to jen obvykle padá a program to zdůvodňuje takto. Také mám 2 ICQ účty a občas jeden z jich spadne... Důvod neznám
Majitel portálu Pidgin.cz a qutIM.cz
Potřebujete webové stránky?

forbik

Příspěvekod forbik » úte 27. prosinec 2011 13:09

No docela to otravuje život když to člověku spadne jednou za tři minuty třeba a vždycky ten důležitější z těch dvou účtů. Používal jsem verzi 2.7 a když to začalo blbnout tak jsem zkusil 2.10 a beze změny.

Jehl@

Příspěvekod Jehl@ » pon 12. březen 2012 19:01

Mám pouze 1 icq účet, ale měl jsem stejný problém. Jabber i gTalk bez problému, ale icq nic. Instalace aktuální verze 2.10.1 problém vyřešila, už to jede. :juch:

Zpět na “Podpora”